!!!!!!! VAROVÁNÍ !!!!!!! Podvodná objednávka (faktura), NEPLAŤTE !!!!!!!

Opět se objevila vlna podvodných faktur od společností nabízejících obnovu nebo publikaci ochranných známek, patentů, užitných a průmyslových vzorů, buďte na pozoru a NEPLAŤTE! Jedná se o podvodné společnosti nabízející úkony, které po zaplacení neprovádí.Pro UTB tyto a další úkony zajišťuje Oddělení patentů a licencí CTT

COOZ.Podná faktura leden 2015

Úřad průmyslového vlastnictví upozorňuje všechny vlastníky průmyslových práv, že mohou být písemně nebo elektronicky osloveni soukromými subjekty, které nabízejí obnovu ochranných známek (mnohdy již obnovených). Doporučujeme proto zkontrolovat rejstříkový stav a v případě trvajícího zastoupení kontaktovat svého zástupce pro řízení ve věcech ochranných známek.

Poskytování odborné pomoci fyzickým a právnickým osobám ve věcech týkajících se průmyslového vlastnictví, zejména jejich zastupování před orgány státní správy, včetně řízení o obnově známky, jakož i poskytování nezávislého poradenství a dalších služeb souvisejících s ochranou průmyslového vlastnictví je podle § 2 zákona č.417/2004 Sb., o patentových zástupcích a o změně zákona o opatřeních na ochranu průmyslového vlastnictví vyhrazeným povoláním.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je ctt. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.