Týden výzkumu a inovací pro praxi 2015

Vážení přátelé,
dovolte mi připomenout konferenci Týden výzkumu a inovací pro praxi (TVIP 2015), která se uskuteční  ve dnech 18.3. až 20.3. 2015 v Hustopečích u Brna. V rámci TVIP se budou konat tyto dílčí konference:

APROCHEM + Odpadové fórum + Inovace a životní prostředí.

 Inovace a životní prostředí se v roce 2015 zaměří na pilotní program Ověřování technologií (EU ETV)

  • Inovace se často nedostanou na trh jednoduše proto, že jsou nové a ještě nemají reference z praktického využití. Důvěru potencionálních kupců má přinést nezávislé posouzení výrobcem deklarované výkonnosti. Ověření lze aplikovat na technologie, služby, výrobky, aj. ETV je tak novým marketingovým nástrojem, který pomáhá při uplatnění jejich výrobků nejen na evropském trhu, ale i na dalších vybraných trzích. Lze jej využít k přesvědčení investorů, kupců a grantových agentur o inovativnosti řešení, prokázání shody s právními předpisy atd. Díky své univerzálnosti a certifikaci nachází metodika ETV uplatnění při hodnocení výstupů výzkumných projektů, které mají charakter certifikované metodiky nebo ověřené technologie. Ověřené technologie, které jsou již připraveny na trh, se prostřednictvím ETV mohou dostat do prestižní evropské databáze ověřených inovativních technologií a díky tomu mohou čerpat výhody prostřednictvím spolupráce s Evropskou komisí. Je to absolutní novinka, jsme jedinou organizací v ČR, která tento produkt nabízí!

Bližší informace ke všem dílčím konferencím vč. programu naleznete na www.tvip.cz. Na všechny tyto konference je možný přístup za jedno vložné!

Omlouváme se všem, které konference nezajímá, pokud však ještě tuto pozvánku nasměrujete na své kolegy, které by mohla konference zajímat, potěší nás to.

Předem děkuji za vstřícnost a jsem s pozdravem
Evžen Ondráček

CEMC, 28. pluku 524/25, 101 00 Praha 10

http://www.cemc.cz

Tel.: +420 274 784 416

Fax.: +420 274 775 869

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je ctt. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.