Nová směrnice rektora č.9/2024 Uplatnění a ochrana práv duševního vlastnictví vznikajícího v souvislosti s tvůrčí činností zaměstnanců a studentů UTB ve Zlíně

Směrnice rektora č. 9/2024 – nahrazuje Směrnici rektora č. 34/2019 a Směrnici rektora č. 2/2024

• Příloha č. 1 – Prohlášení o ochraně informací (vzor)
  • Příloha č. 2 – Podklady k posouzení předmětu průmyslového vlastnictví (vzor)
  • Příloha č. 3 – Ujednání o uplatnění práva na předmět průmyslového vlastnictví a dohoda o odměně za uplatnění práva na předmět průmyslového vlastnictví (vzor)
  • Příloha č. 4 – Evidenční formulář výsledku výzkumu a vývoje (vzor)
  • Příloha č. 5 – Poučení odcházejícího zaměstnance (vzor)
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace CTT UTB a jeho autorem je ctt. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.