Nová směrnice rektora č.2/2024 Dodatek č. 1 směrnice 34/2019 Uplatnění a ochrana práv duševního vlastnictví vznikajícího v souvislosti s tvůrčí činností zaměstnanců a studentů UTB ve Zlíně

Směrnice rektora č. 2/2024
Dodatek č. 1 k SR/34/2019 – Uplatnění a ochrana práv duševního vlastnictví vznikajícího v souvislosti s tvůrčí činností zaměstnanců a studentů UTB ve Zlíně

• Příloha č. 1 – Směrnice rektora č. 34/2019 ve znění Dodatku č. 1
  • Příloha č. 2 – Doplněné znění přílohy č. 2 – „Podklady k posouzení předmětu průmyslového vlastnictví“
  • Příloha č. 3 – Doplněné znění přílohy č. 3 – „Ujednání o uplatnění práva na předmět průmyslového vlastnictví a dohoda o odměně za uplatnění práva na předmět průmyslového vlastnictví“
Příspěvek byl publikován v rubrice Informace UTB a jeho autorem je ctt. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.