Dne 30. 3. 2023 se v Galerii UTB G18 uskutečnil workshop Transfer technologií

Byly zde představeny aktuální informace Centra transferu technologií UTB ve Zlíně, zejména k chráněným a nechráněným výsledkům V a V, představena kniha a desková hra „Nezapoměň na nohy“, příklady úspěšných projektů UTB v komercializačním programu GAMA2,  dále pak aktuální projektové výzvy Technologické agentury České republiky (TA ČR) a agentury CzechInvest Zlín. Technologické inovační centrum ve Zlíně seznámilo účastníky s plánem akcí ve Zlínském kraji pořádaným platformou Zlinnovation.

Probíhala diskuse aktuálních otázek souvisejících s plánovanými výstupy projektových výzev, zejména průmyslových práv, ale i nechráněných výsledků jako jsou funkční vzorky, prototypy a další typy výsledků VaV.

Akce podpořila témata spolupráce mezi výzkumnými organizacemi a firmami formou transferu technologií pro podporu inovací a ekonomického růstu firem a byla organizována agenturou TA ČR, CzechInvest a TIC Zlín.

Foto: Martina Běťáková, Přemysl Strážnický

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace CTT UTB a jeho autorem je ctt. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.