Vzdělávací akce pořádané pracovníky Centra transferu technologií na UTB v roce 2017

V roce 2017 bylo pracovníky Centra transferu technologií na UTB pořádáno celkem 8 vzdělávacích seminářů, kterých se zůčastnilo 127 posluchačů. 5 seminářů proběhlo na Univerzitním institutu (U11), 2 semináře na Fakultě multimediálních komunikací (U4) a 1 seminář na Fakultě technologické (U15).

Jednalo se o semináře ve vztahu k duševnímu vlastnictví, resp. ochraně průmyslových a autorských práv, projektům Horizont 2020 a Gama TAČR.

V roce 2018 budeme se vzdělávacími akcemi pro zaměstnance a studenty UTB i veřejnost nadále pokračovat.

V letošním roce se na jaře můžete těšit nejen na semináře na Fakultě multimediálních komunikací (21. 3. a 4. 4.), ale i na odbornou konferenci PLASTKO, která bude ve dnech 18. a 19. 4. 2018 na Academia centru UTB (U2).

Tým CTT UTB

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace CTT UTB a jeho autorem je ctt. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.