Univerzitní institut získal prestižní ocenění HR Award

Centrum polymerních systémů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně získalo prestižní ocenění HR Award, čímž se zařadilo mezi necelou desítku špičkových výzkumných pracovišť v České republice, které se aktuálně tímto oceněním mohou pyšnit.

Certifikaci HR Award uděluje Evropská komise výzkumným institucím, které vytvářejí transparentní pracovní prostředí na mezinárodní úrovni a jejichž personální politika v oblasti řízení lidských zdrojů ve výzkumu a vývoji je v souladu se 40 principy Charty a Kodexu pro přijímání výzkumných pracovníků. Získáním tohoto ocenění se  CPS zároveň zavázalo k dalšímu zlepšování pracovních podmínek pro své zaměstnance, zejména výzkumné pracovníky. Tento úspěch zvyšuje nejen mezinárodní atraktivitu samotného Centra polymerních systémů, ale rovněž zvedá prestiž celé univerzity.

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace UTB a jeho autorem je ctt. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.