„Den D“ na FMK UTB ve Zlíně 10. 5. 2016

Dne 10. Května 2016 již po několikáté proběhl „Den D“ na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v předmětu Marketing služeb pod vedením Ing. Martiny Juříkové, Ph.D. z Ústavu marketingových komunikací.

Rolí komisařů se ujali: Ing. Jitka Alexová, Ton a.s., PhDr. Tomáš Soukup, Ph.D. B-inside,  s.r.o., Ing. Přemysl Strážnický, CTT UTB ve Zlíně, doktorandky: Mgr. Kristýna Kovářová a Mgr. Kateřina Šimčíková z FMK UTB ve Zlíně. Jejich úkolem bylo posoudit originalitu a akceschopnost projektů marketingových plánů, které studenti připravovali po celý semestr.

V letošním roce bylo představeno 11 projektů:

• Služebníczech
  • Nomad office
  • Geekovna
  • Slim fit
  • Nanny
  • Couple teambuilding
  • Bar prádelna
  • Box4Butts
  • Sportovač
  • Kup cake
  • Kreativní dílna

Porota společně se studenty vybrala tři vítězné projekty:

Kreativní dílna pro osoby, které pracují zejména v digitálním marketingu a mohou pomoci firmám, které nemají dostatečný rozpočet na marketingové aktivity u velkých agentur,

Kup cake  – pod touto krásnou slovní hříčkou se skrývá projekt, kdy: „stačí pár kliknutí na webu a my vám přivezeme slaďoučké cupcaky až k vám domů. Neváhejte se na nás obrátit, i když potřebujete dezerty bez lepku, laktózy nebo s minimem cukru. Umíme to i zdravě!“ říkají zakladatelky.

Sportovač – jednoduchý webový portál a doplňková aplikace, jenž bude nejen mapovat dostupná sportoviště (od soukromých hal přes školní tělocvičny až po veřejná hřiště) a jejich časový rozvrh, ale taktéž umožní okamžitou rezervaci. Využitím gamifikačních principů na stránce i v aplikaci pak zvýší motivaci uživatelů k opakovanému využívání služby a neotřelými způsoby komunikace bude ve Zlíně propagovat sportovní vyžití pro široké spektrum cílové skupiny.

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte garanta „Dne D“ – Martinu Juříkovou na adrese jurikova@fmk.utb.cz nebo tel. 725 549 822.

IMG_0993IMG_0996IMG_0997IMG_0998    IMG_0989IMG_0990